mrshabanali

سال جدید همکاریهای جدید

در سال جدید برنامه های آموزشی زیادی برای دوستانمان در نظر گرفته ایم. اگر چه پوسترها و اطلاعات هر یک از آنها جداگانه ارسال خواهد شد اما خلاصه برنامه ها را میتوانید در اینجا بخوانید:

– در روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ساعت ۵ تا ۸، Follow-up (گردهمایی رایگان) در تالار الغدیر دانشگاه تهران با سخنرانی محمدرضا شعبانعلی و  احمد نخجوانی مدیرعامل شاتل برگزار خواهد شد. برای اعلام حضور در همایش، لغت followup را به شماره ۰۹۱۹۴۲۱۲۳۳۴ اس ام نموده و نام خود و تعداد همراهان را ذکر کنید.

– در روز شنبه ۶ خرداد ماه، جلسه معارفه تحلیل رفتار متقابل یاTA توسط دکتر منصور بهرامی، یکی از برترین متخصصین این حوزه در ایران، از ساعت ۶ تا ۸ در موسسه بهار برگزار خواهد شد. برای اعلام حضور در این برنامه نیز میتوانید نام و تعداد همراهان را به همراه کلمه TA به شماره ۰۹۱۹۴۲۱۲۳۳۴ اس ام اس کنید.

– در روز پنجشنبه ۱ تیر ماه، اولین همایش بزرگ تحول فردی در سال بین المللی همایشهای رازی با سخنرانی رحیم فرضی پور، محمدرضا شعبانعلی، یحیی علوی و علیرضا شیری برگزار خواهد شد. برای رزرو جا در این برنامه نیز کلمه change را به همراه نام شرکت کنندگان به شماره ۰۹۱۹۴۲۱۲۳۳۴ اس ام اس کنید. هزینه دوره ۸۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

– دوره جدید مذاکره با شیطان هم روزهای دوشنبه از ۲۲ خرداد ماه در محل موسسه آتیه برگزار میشود که برای هماهنگی بیشتر میتوانید با آقای بهرامی ۰۹۱۲۷۳۹۲۸۷۴ تماس بگیرید.