mrshabanali
فایل صوتی آموزشی ویژگی‌‌های انسان تحصیل‌کرده

مسیرِ تبدیل شدن به یک انسان فرهیخته چیست و در این راه، باید به چه نکاتی دقت کنیم؟


گالری تصاویر

 

تصاویر مربوط به سمینار پیامها در مذاکره

تصاویری که در این قسمت می بینید مربوط به سمینار سالیانه مذاکره که امسال با عنوان پیامها در مذاکره در ششم شهریورماه ۱۳۹۳ در مرکز همایشهای آدینه با حضور بیش از ۷۵۰ نفر از علاقه مندان برگزار شد.

 

تصاویر مربوط به سمینار توقف اضطراری

قسمت عمده ای از عکسهایی که در قسمت پایین این صفحه می بینید توسط آرش یدالهی تهیه شده است.
تصاویری که در این قسمت می بینید مربوط به برنامه آموزشی سفر از جهنم است که در دره های دوهزار تنکابن برگزار شد. این دوره هر دو ماه یک بار تکرار میشود.

تصاویری که در این قسمت میبینید مربوط به همایش مدیر فردا است که در تاریخ ۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۱ برگزار شد. در این همایش مهندس نخجوانی مدیر عامل شرکت شاتل و من، سخنرانی کردیم. این همایش در محل سالن الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

دانشجویان عزیز من
(اگر عکس خود را در میان فایلها نمی بینید صرفاً به این دلیل است که من به فایل آن عکس دسترسی نداشته ام. از دوستان عزیزم دعوت میکنم در صورتی که عکسهای دیگری را نیز در اختیار دارند، حتماً آنها را به من ایمیل کنند)

تصاویر این قسمت مربوط به بازی نقشه گنج است که پس از تهران، برای دومین بار در کشور، در شهر تبریز اجرا گردید. بازی توسط خانم الناز امیری (عکس سمت چپ بالا) طراحی و اجرا شد.

تصاویری که در این قسمت گالری می بینید مربوط به دوره آموزشی «سفر از جهنم» است. نخستین دوره سفر از جهنم در ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه در کویر متین آباد با حضور ۲۴ نفر برگزار شد. البته قرار نیست این دوره همیشه در کویر باشد. گاهی آن را در دشت، گاهی در غار و گاهی در بیابان برگزار خواهیم کرد. مهم این است جایی باشیم که کمترین رد پا از دنیای مصنوعی و صنعت و جامعه و انسانها در آن باشد. تا بتوانیم سفر ذهنی خاطره انگیزی را تجربه کنیم از جهنم دنیا به سوی …