mrshabanali

محل جلسه معارفه مذاکره حرفه ای

جلسه نخست دوره مذاکره حرفه ای، به صورت رایگان و آزاد روز جمعه این هفته ۲۲ دی ماه، در تالار الغدیر دانشکده مدیریت دانشگاه تهران (زیر پل گیشا) از ساعت ۲ تا ۶ عصر، برگزار میشود. برای شرکت در جلسه کافی است کلمه «مذاکره» یا BWD را به شماره ۰۹۱۹۴۲۱۲۳۳۴ اس ام اس نموده و تعداد همراهان خود را نیز در اس ام اس اعلام کنید. این دوره در ۴۰ ساعت و در دو گروه در عصر روزهای دوشنبه و عصر روزهای جمعه با همکاری گروه توسعه مهارتهای فردی برگزار میشود.

جلسه نخست دوره مذاکره تجاری نیز همین جمعه ساعت ۹ تا ۱۲ صبح در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار میشود. این دوره طی ۶ جلسه و مجموعاً در ۲۱ ساعت صبح روزهای جمعه با همکاری موسسه آتیه برگزار میشود. برای اعلام حضور در جلسه معارفه مذاکره تجاری کافی است با آقای معالی کارشناس آموزش شرکت آتیه به شماره ۶۶۴۲۳۸۱۸ تماس بگیرید.

توضیح اینکه: دوره مذاکره حرفه ای، قبلاً با نام مذاکره با شیطان برگزار میشد که به دلیل پاره ای حساسیتها و با توجه به توصیه دوستان، نام آن به مذاکره حرفه ای تغییر کرد. در این دوره، که هم اکنون برای هفدهمین و هجدهمین بار تکرار میشود، مذاکره در دنیای واقعی آموزش داده میشود. دنیایی که انسانها در آن دروغ میگویند، فریب میدهند، قدرت طلب هستند و الزاماً منطقی نیستند.

شخصیت شناسی، متقاعدسازی، تکنیک های تشخیص دروغ و فریب، زبان بدن و علائم چهره، بازیهای غیراخلاقی در مذاکره، مذاکره با زنان و مردان، مذاکره در تنش، اعتصاب، تهدید و تحمیل از جمله سرفصلهای این دوره محسوب میگردد.