mrshabanali

فایل های صوتی محمدرضا شعبانعلی | دانلود فایلها

فایل های صوتی محمدرضا شعبانعلی به چند دسته تقسیم می‌شوند:

فایل های صوتی رادیو مذاکره (رایگان)

فایل های صوتی رادیو مذاکره طی سالهای ۸۸ تا ۹۲ ضبط شده‌اند. تعدادی از آن‌ها به آموزش مبانی مذاکره اختصاص دارند و در برخی دیگر هم با کارآفرینان گفتگو شده است.

کیفیت ضبط بعضی از این فایل‌ها خیلی خوب نیست. اما محتوای آن‌ها در حدی هست که وقتی را به گوش دادن‌شان اختصاص دهید. همهٔ فایلهای رادیو مذاکره رایگان هستند.

🔗 دانلود فایل های صوتی محمدرضا شعبانعلی (رادیو مذاکره)

فایل های صوتی رادیو متمم (رایگان)

بیشتر فایل های صوتی رادیو متمم طی سال‌های ۹۲ تا ۹۵ ضبط شده‌اند. محمدرضا شعبانعلی در این فایل های صوتی بیشتر دربارهٔ توسعه فردی و موضوعات مرتبط با آن حرف می‌زند. استعدادیابی، عزت نفس، تصمیم گیری، فن بیان و مهارت سخنرانی، مدل ذهنی، ارزش آفرینی، تغییر، مدیریت زمان و مدیریت منابع از جمله موضوعاتی هستند که در این فایل‌ها به آن‌ها پرداخته شده است.

این فایل های صوتی هم کاملاً رایگان هستند.

🔗 دانلود فایل های صوتی رادیو متمم

از میان این فایل‌ها، چند فایل صوتی جدیدتر هستند و بعد از سال ۱۴۰۰ ضبط شده‌اند و در مقایسه با فایلهای قدیمی‌تر از نظر محتوا و صدا کیفیت بالاتری دارند. پیشنهاد ما این است که گوش دادن به فایل های صوتی رادیو متمم را با این فایلها آغاز کنید:

🔗 یادگیری کریستالی (دانلود فایل صوتی)

🔗 فایل صوتی معرفی متمم

عزت نفس (مسیر اصلی) – دوره آموزشی رایگان 

فایل های عزت نفس (مسیر اصلی) حدود یک دهه قبل ضبط شده‌اند و بر اساس آمارهای ما، از جمله پرشنونده‌ترین فایل های صوتی محمدرضا شعبانعلی هستند.

اگر به بحث افزایش عزت نفس علاقه دارید، می‌توانید این سه فایل صوتی را دانلود کرده و گوش بدهید:

🔗 دانلود فایل های صوتی عزت نفس محمدرضا شعبانعلی

فایل صوتی برند شخصی | محصول صوتی آموزشی

اگر کسب‌‌وکاری دارید که موفقیت در آن مستلزم این است که نام‌تان شناخته‌شده باشد و برندی معتبر داشته باشید، اگر حوزه‌ی شما رقابتی است و افراد بسیاری در آن مشغول هستند، و نیز اگر در شبکه‌های اجتماعی فعالیت گسترده دارید و علاقه‌مند هستید این فعالیت‌ها هدفمند و اثربخش باشند،‌ احتمالاً این دوره‌ی آموزشی می‌تواند برای شما مفید باشد.

مدیران،‌ معلمان، بلاگرها، وکلا، پزشکان، نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا از جمله افرادی هستند که به عنوان مخاطب این دوره آموزشی در نظر گرفته شده‌اند.

اگر دغدغه‌ توسعه و تقویت برند خود را ندارید، این مجموعه می‌تواند به شما در تحلیل فعالیت دیگران کمک کند.

🔗 آموزش برندسازی شخصی (خرید فایل صوتی)

حرفه‌ای‌گری در محیط کار

در دورانی که انسانها روی کاغذ و بر اساس مجوزها و گواهینامه ها و تاییدیه ها، بیش از هر زمان دیگری شبیه یکدیگرند، اثربخش ترین ابزار متمایز شدن و متمایز ماندن، حرفه ای گری است.

حرفه‌ای‌گری می‌تواند به افزایش درآمد، پیشرفت شغلی پایدار و افزایش رضایت شغلی ما کمک کند.

مدیریت و اقتصاد توجه

اگر بخواهیم یک عنوان برای دوره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم انتخاب کنیم، شاید عصر پریشان‌فکری یا Age of Distraction عنوان مناسبی باشد.
به سختی می‌توانیم دقایقی را برای خودمان خلوت کنیم، بی آنکه صدای زنگ تلفن یا پیامک موبایل یا یک ایمیل، تمرکز ذهنی ما را به هم بزند.

اتیکت

اتیکت، مجموعه آداب و اصول و قواعدی است که کمک می‌کند در محیط کار و زندگی، در مذاکره و نمایشگاه،‌ در مهمانی‌ها و میزبانی‌ها، تصویری مثبت از خود برای دیگران بسازیم.

هم‌چنین کمک کنیم که حضور ما، تاثیری مثبت بر فضای جمع داشته باشد.

روانشناسی رقابت

رقابت از زندگی امروزی جدا نمی‌شود.

حتی معلم‌های مدرسه هم که مهربانانه به ما می‌گفتند هر کدام را با گذشته‌مان می‌سنجند، نهایتاً ما را برای کنکور آماده می‌کردند و می‌کنند که در آن هیچکس با گذشته اش سنجیده نمی‌شود.

این مسئله در محیط کار و جنبه های مختلف زندگی هم وجود دارد.

گفتگوهای دشوار

گفتگوهای دشوار یکی از انواع مذاکره و شاید مهم‌ترین نوع مذاکره هستند.

گفتگوهای دشوار، یک تفاوت مهم دارند:

در مذاکره عموماً می‌دانید که در انتها چه می‌خواهید. اما در گفتگوهای دشوار، ممکن است هیچ یک از دو طرف، واقعاً ندانند که به کدام سو می‌روند.

۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه شصت فایل صوتی آموزشی درباره مذاکره که مجموعا حدود ۲۸۵ دقیقه است و نکات کاربردی مذاکره را به ترتیب از ساده تا حرفه‌ای و تخصصی در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه ریزی در مذاکره، رفتارهای کلیشه‌‌ای، پیام‌های غیرکلامی و اعتمادسازی در مذاکره از جمله موضوعاتی هستند که در این فایل صوتی مطرح شده‌اند.

نقطه شروع

بعید است بتوانیم کسی را پیدا کنیم که با برنامه ریزی مخالف باشد.از سوی دیگر به سختی میتوانیم کسانی را پیدا کنیم که واقعا اهل برنامه ریزی است و از آن سخت تر کسانی که برنامه ریزی به رشد و موفقیتشان کمک کرده باشد.

به نظر میرسد جدای از تکنیک ها و اصول رایج ،باید ذهن ما برای برنامه ریزی واقعی آموزش ببیند.